Hakkımızda

PETEK MOBİLYA, YEN-KO İNŞAAT A.Ş.’nin mobilya sektöründe YEN-PA Tük. Mal. Ldt. Şti. mobilya olarak kurduğu şirketin yeni markası olarak 2016 yılında hizmete girmiştir. İlk olarak 2004 yılında sektörde ÖYKÜ MOBİLYA markası olarak hizmet vermiştir. Yeni markamız PETEK MOBİLYA olarak YENİLİĞİ KEŞFET.. Sloganı ile kaliteli, cazip fiyat anlayışı ile Ankara ve İnegöl mobilyalarını halkımızın hizmetine sunuyoruz.
 
Üstün kalite, estetik tasarımıyla Ahmet Özcan Caddesi Uluırmak köprüsü yanında 1500 m2 alana sahip yenilenen mağazası ile siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. 
 
Misyonumuz
Çalışanlarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle; takım felsefesi ile profesyonel bir şekilde çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik bir ortam yaratmak, sürekliliğini sağlamak, kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanarak, çevreye duyarlı, yenilik ve gelişmelere açık, paylaşımlarımızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan sektöründe lider bir marka olmak misyonumuzdur.
 
Vizyonumuz
Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim stratejilerimiz ışığında lider kuruluşlar arasında yer almak, kalitede referans olmak, son teknolojinin takipçisi olmak, modern çizgisiyle tasarım ve estetikte öncü olmak, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda ve müşteri tercihi olmak vizyonumuzdur.